http://podzamcze-dobczyce.pl/index.php/assets/js/ddsmoothmenu.js Hem > Göteborg > Kontakt

Drottning Blankas Gymnasieskola i Göteborg

Adress

Köpmansgatan 12
411 13 Göteborg

Sjukanmälan

source Telefon: 031-333 54 35

Personal

6200558

Mona Fallenhag Biträdande rektor

click E-post: mona.fallenhag@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Anna Hällegårdh Lärare engelska och svenska

source E-post: anna.hallegardh@dbgy.se

Anneli_Parkell

Anneli Parkell Lärare stylistämnen, programsamordnare

opções binárias como operar E-post: anneli.parkell@dbgy.se

Arvid_Werkelin

Arvid Werkelin Lärare filosofi

go to link E-post: arvid.werkelin@dbgy.se

Catrin_Olsson

Catrin Olsson Skolkoordinator

best dating apps for single moms Telefon: 0722-26 11 49 E-post: catrin.olsson@dbgy.se

Denniz_Rachid

Denniz Rachid Lärare engelska

E-post: dennis.rachid@dbgy.se

Eleonore_Bäck

Eleonore Bäck Lärare design

E-post: eleonore.back@dbgy.se

6200560

Jan Hallgren Lärare ekonomi, programsamordnare

E-post: jan.hallgren@dbgy.se

6200556

Katarina Ekerfors Lärare matematik

E-post: katarina.ekerfors@dbgy.se

Lillian_Ljung

Lillian Ljung Lärare mode/design

E-post: lillian.ljung@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Louise Nordhäll Lärare naturkunskap (tjänstledig)

E-post: louise.nordhall@dbgy.se

Lovisa_Sköld

Lovisa Sköld Lärare bildämnen

E-post: lovisa.skold@dbgy.se

Måns_Larsson

Måns Larsson Lärare samhällsvetenskap, historia och religion

E-post: mans.larsson@dbgy.se

6200559

Martin Franzén Lärare engelska och svenska

E-post: martin.franzen@dbgy.se

Matilda_Stävenborg

Matilda Stävenborg Lärare stylistämnen

E-post: matilda.stavenborg@dbgy.se

Meike_Beyersdorff

Meike Beyersdorff Lärare tyska

E-post: meike.beyersdorff@dbgy.se

Merete_Lassen

Merete Lassen Lärare bildämnen, programsamordnare

E-post: merete.lassen@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Mia Egnell Skolsköterska

Telefon: 0735-00 88 37 E-post: mia.egnell@dbgy.se

personalbild_blanka-man-300x300

Morgan Svensson Lärare svenska

E-post: morgan.svensson@dbgy.se

Peter_Kask

Peter Kask Lärare samhällsvetenskap/beteendevetenskapliga, programsamordnare

E-post: peter.kask@dbgy.se

Richard Karlstedt

Richard Karlstedt Specialpedagog

Telefon: 072-207 11 76 E-post: richard.karlstedt@dbgy.se

Robin Benzow

Robin Benzow Lärare samhällskunskap och historia

E-post: robin.benzow@dbgy.se

6200562

Runar Höiom Lärare idrott och ledarskapsämnen

E-post: runar.höiom@dbgy.se

Susanne_Sävenvik

Susanne Säwenvik Lärare matematik

E-post: susanne.sawenvik@dbgy.se

Therese_Löfgren

Therese Löfgren Lärare stylistämnen

E-post: therese.lofgren@dbgy.se