http://dkocina.com/novedades/nardi-placas.html Hem > Halmstad > Kontakt

Drottning Blankas Gymnasieskola i Halmstad

Adress

Syskonhamnsgatan 5
302 45 Halmstad

Växel

go to site Telefon: 0722-01 22 54 E-post: halmstad@dbgy.se

Personal

Sara

Sara Dahl Rektor

stockpair demo Telefon: 073-856 30 33, 035-19 53 33 E-post: sara.dahl@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Adriana Hörberg Lärare svenska/historia

watch E-post: adriana.horberg@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Ann-Marie Linderoth Café-biträde

opzioni binarie tasse E-post: ann-marie.linderoth@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Anna-Carin Dymne Vård- och omsorgslärare

tendenze opzioni binarie E-post: anna-carin.dymne@dbgy.se

personalbild_blanka-man-300x300

David Mischer Lärare tyska

watch E-post: david.mischer@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Diana Maukonen Vik. lärare stylist

E-post: diana.maukonen@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Emmy Wahlin SYV

E-post: emmy.wahlin@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Fanny Bolbaran Lärare spanska

E-post: fanny.bolbaran@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Gunilla Ludvigsson Vik. skolsköterska

E-post: gunilla.ludvigsson@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Helena Wiklund Yrkeslärare hantverk/stylist

E-post: helena.wiklund@dbgy.se

Kontakt Man Standard

Jaroslaw Falkfält Lärare idrott

E-post: jaroslaw.falkfalt@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Jeanette Brodin Vide Kurator

E-post: jeanette.brodin@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Jenniann Antonsson Yrkeslärare hälsa

E-post: jenniann.antonsson@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Jennie jing Gjerde Ong Föräldraledig LÅ 17/18 Skolsköterska

E-post: jennie.jinggjerdeong@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Judit Sári Lundberg Lärare kommunikation/ledarskap

E-post: judit.sarilundberg@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Lena Moberg Lärare franska

E-post: lena.moberg@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Maria Andersson Yrkeslärare mode

E-post: maria.andersson@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Melita Aprin Föräldraledig LÅ 17/18

E-post: melita.aprin @dbgy.se

personalbild_blanka-man-300x300

Olof Procopé Lärare naturkunskap

E-post: olof.procope@dbgy.se

Kontakt Man Standard

Patrik Nordvall Lärare samhällskunskap/historia/sociologi

E-post: patrik.nordvall@dbgy.se

Kontakt Man Standard

Pierre Bolmér Lärare svenska/religion samt it-ansvarig

E-post: pierre.bolmer@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Sofie Abrahamsson Lärare vård och omsorg

E-post: sofie.abrahamsson@dbgy.se