source site Hem > Helsingborg Prästgatan > Kontakt

Drottning Blankas Gymnasieskola i Helsingborg Prästgatan

Adress

Prästgatan 10
252 24 Helsingborg

Personal

AcadeMedia, Konferens Stenungsund

Maria Nilsson Rektor

go to link Telefon: 072-502 76 16 E-post: maria.nilsson@dbgy.se

Adam_Bohlin

Adam Bohlin Biträdande rektor, programansvarig beteendevetenskap samt lärare engelska

binУЄren optionen erfahrungen Telefon: 0722-012242 E-post: adam.bohlin@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Dubravka Nikolic Programansvarig Hår- och makeupstylist - Hantverksprogrammet

ce617e1b97ee046e7e741c8f6835b780 lvi asennus E-post: dubravka.nikolic@dbgy.se

Johan_Deltner

Johan Deltner Lärare psykologi och ledarskap

click here E-post: johan.deltner@dbgy.se

Katrin_Malmsten

Katrin Malmsten Programansvarig samt lärare Spa och hudvård

source url E-post: katrin.malmsten@dbgy.se

Mats Einerth Programansvarig ekonomi

E-post: mats.einerth@dbgy.se

Mia Norén Programansvarig vård- och omsorgsprogrammet

E-post: mia.noren@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Terése Ljung Specialpedagog

E-post: terese.ljung@dbgy.se