source site Hem > Kungsbacka > Kontakt

Drottning Blankas Gymnasieskola i Kungsbacka

Adress

Nygatan 17
434 30 Kungsbacka

Personal

Sebastian Osbeck

Sebastian Osbeck Tf rektor och lärare matematik och naturkunskap

E-post: sebastian.osbeck@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Annette Soyka Lärare i tyska

go site E-post: annette.soyka@dbgy.se

Asa Steffensson

Åsa Steffensson Skolsköterska - Arbetar måndag-torsdag

flirten themen E-post: asa.steffensson@dbgy.se

Cecilia Hellgren

Cecilia Hellgren Lärare i samhällskunskap

who is lil scrappy dating august 2013

personalbild_blanka-man-300x300

Claus Dreyer Lärare ekonomiämnen

go to site E-post: claus.dreyer@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Felicia Palmquist Elevassistent

E-post: felicia.palmquist@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Hannah Aleborg Svensklärare

E-post: hannah.aleborg@dbgy.se

Karin Flink

Karin Flink Lärare i idrott och hälsa

E-post: karin.flink@dbgy.se

Kicki Palmquist

Kicki Palmquist Specialpedagog

E-post: kicki.palmquist@dbgy.se

Kundmottagning – Frisör

Telefon: 0300-56 63 43, måndagar kl 13.00-17.00

Lärarrum

Telefon: 0300-56 63 44

Linda Sandblom

Linda Sandblom Administration

Telefon: 0300-566340 E-post: linda.sandblom@dbgy.se

personalbild_blanka-kvinna-300x300

Lisa Alderin Lärare i kemi och naturkunskap

E-post: lisa.alderin@lbs.se

Lisa Svanström

Lisa Svanström Frisörlärare

E-post: lisa.svanstrom@dbgy.se

Magnus Bonde

Magnus Bonde Lärare svenska och religion

E-post: magnus.bonde@dbgy.se

Marie Larsson-

Marie Larsson Stylistlärare

E-post: marie.larsson@dbgy.se

Mattis Willysson

Mattis Willysson Svensklärare

E-post: mattis.willysson@dbgy.se

Meya Lerible

Meya Lerible Bildlärare

E-post: meya.lerible@dbgy.se

personalbild_blanka-man-300x300

Naoya Irikura Lärare i japanska

E-post: irikuranaoya@gmail.com

Nathalie Sjögren

Nathalie Sjögren Engelsklärare

E-post: nathalie.sjogren@lbs.se

Sara Olofsson Aristiadis

Sara Olofsson Aristiadis Stylistlärare

E-post: sara.olofssonaristiadis@dbgy.se

Thomas Blåberg

Thomas Blåberg Lärare samhällskunskap

E-post: thomas.blaberg@dbgy.se

Ulrika Cardestig

Ulrika Cardestig Frisörlärare

E-post: ulrika.cardestig@dbgy.se