http://ajm-web-designs.co.uk/Fcsdvb.php Hem > Trollhättan > Kontakt

Drottning Blankas Gymnasieskola i Trollhättan

Adress

Drottninggatan 37
461 32 Trollhättan

Sjukanmälan

http://webconsultingsmp.it/?rjuks=opzioni-binarie-demo-prova&311=76 Telefon: Via Schoolsoft eller 0520-66 16 90

Personal

Pierre

Pierre Andersson Rektor

forex canlı borsa Telefon: 076-525 54 94 E-post: pierre.andersson@dbgy.se

IMG_9734

Örjan Eriksson Specialpedagog och Biträdande rektor

follow site Telefon: 0703-79 88 67 E-post: orjan.eriksson@dbgy.se

Ebba Edman

Ebba Edman SYV och lärare samhällskunskap, religion

source url E-post: ebba.edman@dbgy.se

personalbild_blanka-man-300x300

Gustaf Nilsson Lärare samhällskunskap, historia (vikarie)

E-post: gustaf.nilsson@dbgy.se

Helena Edström

Helena Edström Administratör

Telefon: 0520-66 16 91

IMG_9715

Isabell Fransson Programansvarig Frisör

E-post: isabell.fransson@dbgy.se

Josefina Jonsson

Josefina Jonsson Lärare spanska

IMG_9418

Karolina Bruun Olofsson Lärare samhällskunskap, historia (föräldraledig)

E-post: karolina.olofsson@dbgy.se

IMG_9430

Linda Eriksson Programansvarig hår- och makeupstylistprogrammet

E-post: linda.eriksson2@dbgy.se

Malin-Karvonen

Malin Karvonen Lärare hantverksämnen

E-post: malin.karvonen@dbgy.se

IMG_9415

Niklas Ögren Lärare matematik och idrott

E-post: niklas.ogren@dbgy.se

Sanna

Sanna Alm Lärare psykologi och svenska

E-post: sanna.alm@dbgy.se

IMG_9721

Susanna Salmijärvi Lärare idrott och filosofi

E-post: susanna.salmijarvi@dbgy.se

Kontakt Kvinna Standard

Therese Reinesdotter Skolsköterska

E-post: therese.reinesdotter@dbgy.se